Opatovská 1753, Praha 4

Po-Čt: 11:00 - 23:00 | 11:00 - 00:00 | So: 11:30 - 00:00 | Ne: 11:30 - 23:00

775 156 090

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky platné od 1.1. 2016


Slevy, akce a speciální nabídky po Jižním městě
Veškeré slevy, akce a nabídky musí být uplatněny ze strany zákazníka při objednávce, (při dodání objednávky předloženy). Veškeré pozdější uplatnění nebude akceptováno. Každá sleva, akce má jiné podmínky uplatnění. Slevy nelze sčítat, kombinovat s jinou akcí a ani uplatňovat slevu jiné osoby. Veškeré akce a nabídky lze uplatnit pouze ve vyhrazených zónách rozvozu. (viz. mapy na www.pizzajiznimesto.cz).

Podmínky pro rozvoz musím být splněny i po odečtení slevy. Např. 2.zóna rozvozu (objednávka 230 Kč, sleva 10% není splněná podmínka pro rozvoz zdarma).

Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit výši slevy, akci, nebo speciální nabídku (rozvoz, pizzy, saláty, těstoviny, hamburger, masa, dezerty).

Minimální cena objednávky pro 1.zónu musí být 120 Kč.
Minimální cena objednávky pro 2.zónu musí být 230 Kč. V případě nenaplnění částky bude s operátorem domluvena cena za rozvoz (10 Kč/1km). Počítá se od výjezdu z první zóny.

Veškeré akce avizované na sociálních sítích platí až do odvolání provozovatele.

Rozvoz
Našim cílem je včasné dodání čerstvých salátů, pizz, těstovin a jiných jídel až na Váš stůl. Bohužel v tomto směru je komplikovanost dopravy a nepřízeň počasí, naším nepřítelem, ale i přesto garantujeme 70 minut od telefonické, nebo online objednávky (Dáme Jídlo). Dobu dodání upřesňujeme při telefonické objednávce. V případě online objednávek je stanovený minimální čas přímo na profilu Pizza Jižní Město (Dáme Jídlo).

Na místě dodání, předem domluveném při Vaší objednávce, čekáme na zákazníka nejdéle 10 minut. Vyhrazujeme si právo určovat všechny zóny rozvozu a tyto zóny měnit. O změnách zón, bude zákazník předem informován prostřednictvím našich internetových stránek.
Náš rozvozový personál doručuje jídlo pouze k hlavním vchodům budov. Z časových a bezpečnostních důvodů nedonášíme do budov, bytů a jiných bytových i nebytových objektů.

Minimální cena objednávky pro 1.zónu musí být 120 Kč.
Minimální cena objednávky pro 2.zónu musí být 230 Kč. V případě nenaplnění částky bude s operátorem domluvena cena za rozvoz (10 Kč/1km). Počítá se od výjezdu z první zóny.

Platební podmínky Pizza Jižní město
Za služby naší firmy Pizza Jižní Město můžete platit v hotovosti (Kč) nebo stravenkami (Ticket Restaurant, Gastro Pass, Le Cheque Dejeuner). Bezhotovostní platby lze uplatnit prostřednictvím jídelního portálů Dáme Jídlo, nebo platební kartou (viz. informace níže).
Prosíme naše zákazníky o platbu v menších bankovkách. Naši řidiči mají z bezpečnostních důvodů pouze 1.000 Kč v hotovosti.

Využijte našich služeb a objednávku si jednoduše zaplaťte platební kartou. Tuto službu lze využít i na dovoz Vaší objednávky.
Bezhotovostní platba při rozvozu - Prosíme zákazníky aby platbu hlásili při tel. objednávce předem. Děkujeme

 

 

Otevírací doba
Otevírací doba může být provozovatelem libovolně upravována. O veškerých změnách budete vždy předem informováni na www.pizzajiznimesto.cz, nebo na facebook.

Kontakt
Sídlo společnosti:
VoToFiNi, s.r.o.
Opatovská 1753
Praha 4
149 00

IČ: 24300551
DIČ: CZ24300551
Zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 193977
info@pizzajiznimesto.cz